سلامت جنسی, کیفیت رابطه جنسی

وکیوم مردانه چیست و چه کاربردی دارد؟

خرید اینترنتی دستگاه وکیوم مردانه تورنادو رادمد

وکیوم مردانه چیست ؟

امروزه بهبود روابط جنسی و افزایش رضایت از آن نقش مهمی در زندگی زناشویی دارد. مشکلات و معضلات مختلفی نیز در این زمینه وجود دارد که می تواند به دلیل عوامل متفاوتی همچون ناتوانی جنسی، بیماری و… به وجود آید. اختلال در نعوظ یکی از آن ها است که از دیرباز نیز روش های سنتی و قدیمی برای رفع آن وجود داشته است. همچنین داروها و مواد شیمایی مختلفی نیز در این زمینه معرفی می شوند که شاید چندان قابل اعتماد نباشد و یا عوارضی به دنبال داشته باشد. در همین راستا یکی از روش های استاندارد و مطمئن تر، دستگاه وکیوم مردانه است که برای برطرف کردن اختلال در نعوظ آلت تناسلی طراحی شده است.

عملکرد وکیوم مردانه

وظیفه اصلی این دستگاه، افزایش جریان خون در ناحیه آلت تناسلی است. این امر، یعنی جریان گردش خون، سبب نعوظ و حفظ آن می شود. وکیوم مردانه با عملی مشابه با فرآیند بادکش، با ایجاد کشش و مکش در ناحیه تناسلی، سبب افزایش گردش خون می شود. در نتیجه سبب رشد طولی و حفظ نعوظ آلت تناسلی خواهدشد. واشر وکیوم، استوانه و پمپ نیز از اجزای اصلی وکیوم مردانه هستند.

دو کاربرد مهم و اساسی وکیوم مردانه

همان گونه که اشاره شد، وکیوم مردانه طی فرآیند نه چندان پیچیده ای، منجر به افزایش گردش خون در ناحیه تناسلی، نعوظ و حفظ آن می شود. در نتیجه، درمان اختلال نعوظ مهمترین و اصلی ترین کاربرد وکیوم مردانه است. این امر برای رفع مواردی که به دلیل اختلالات جنسی در این خصوص پیش آمده، بسیار مؤثر است. انحراف آلت و یا خمیدگی آن نیز به کمک این دستگاه تا حد زیادی قابل برطرف شدن می باشد.

افرادی که از ناتوانی جنسی رنج می برند و یا بیمارانی که چنین مشکلاتی برای آن ها پیش آمده، نیز می توانند با استفاده از وکیوم مردانه، رابطه جنسی سالم تری داشته باشند. رفع و یا بهبود زودانزالی و یا کوچکی آلت تناسلی نیز از دیگر کاربردهای وکیوم مردانه به شمار می رود. در نتیجه افزایش اندازه و رفع مشکلات در این زمینه نیز کاربرد برجسته دیگر دستگاه وکیوم مردانه است.

وکیوم مردانه و مزایای آن

بدون شک روابط جنسی و کیفیت آن نقش بسزایی در حفظ رابطه زوجین و استحکام آن دارد. امروزه این موضوع، از معضلات مهمی در زمینه طلاق و اختلافات زناشویی محسوب می شود. اختلات جنسی و عدم رضایت فرد نیز علاوه بر مشکلات ذکرشده می تواند سبب آزردگی خاطر و آسیب های روحی خود فرد نیز شود. در نتیجه استفاده از وسایلی همچون وکیوم مردانه که با رفع اختلال جنسی، می تواند سبب بهبود کیفیت روابط و ایجاد رضایت بیشتر شود و بهبود روابط فردی و بین زوجین را نیز به دنبال داشته باشد.

رفع ناتوانی های جنسی با استفاده از دارو نیز یکی از روش های دیگر در این زمینه است. اما بسیاری از داروها اثربخشی دائمی و مناسبی ندارند ضمن آنکه می تواند همراه با عوارض جانبی نیز باشد. جراحی نیز ممکن است هزینه های زیادی را به همراه داشته و یا روشی نسبتاً پرخطر به حساب آید. لذا استفاده از وسایلی که عارضه کمتر و بازدهی بیشتری دارند، بسیار حائز اهمیت است. این امر، یعنی عارضه کم و عملکرد مناسب، از دیگر مزایای برجسته دستگاه وکیوم مردانه است.

وکیوم مردانه دراز یک فرآیند نسبتاً طبیعی و افزایش گردش خون استفاده می کند. در نتیجه می تواند سبب بهبود سلامت جنسی شده و نتایج آن نیز در بلند مدت، پایدار باشد. همچنین نتایج تحقیقات نشان می دهد، استفادهاز وکیوم برای حفظ عملکرد نعوظ به خصوص در مواردی همچون عمل های جراحی پروستات که عملکرد دستگاه تناسلی را دچار اختلال کرده، بسیار مؤثر بوده است.

انواع وکیوم مردانه

وکیوم های مردانه در انواع مختلفی تهیه و تولید می شوند که علی رغم تفاوت ها، عملکرد همه آن ها تا حد زیادی به یکدیگر شباهت دارد. در ادامه با مهمترین انواع وکیوم مردانه آشنا خواهیم شد.

  • وکیوم دستی

وکیوم دستی ساده ترین نوع وکیوم مردانه است. در این وکیوم، مرحله مکش با استفاده از پمپ های دستی صورت می گیرد. بدون نیاز به برق یا انرژی می توان از آن استفاده کرد. ضمن آن که به راحتی قابل جابجایی و استفاده است.

  • وکیوم برقی

وکیوم برقی از دیگر انواع وکیوم است که پمپ آن بااستفاده از یک ویبراتور برقی فعالیت می کند. قدرت این دستگاه و عملکرد آن قوی تر از نمونه دستی است. البته که برای کار با آن نیاز به جریان برق خواهید داشت.

  • وکیوم شارژی

شاید به روزترین و با کیفیت ترین نوع وکیوم را بتوان نمونه شارژی دانست. ظاهر دستگاه نیز قدری متفاوت از سایر نمونه هاست و جمع و جور تر است. این نمونه به نوعی ترکیب دو وکیوم دستی و مردانه است. قابلیت جابجایی و کار بسیار ساده ای دارد. ضمن آن که از باتری شارژی به عنوان منبع تغذیه استفاده می کند، البته هزینه خرید آن قدری بالاتر است.

[ux_products ids=”38050,10585,29216,16952,37491,37487″]

اثرگذاری بهتر وکیوم مردانه با این روش!

یکی از نکات مهمی که باید در خصوص استفاده از این دستگاه درنظر داشته باشید آن است که در صورت استفاده صحیح و مداوم، نتایج این کار در درازمدت به خوبی خود را نشان خواهد داد. البته لازم نیست زمان زیادی برای درمان صرف کنید. درمان های روزانه 10 تا 15 دقیقه به مدت  6 تا 8 ماه نتایج بسیار مناسبی را به همراه خواهد داشت. این استمرار در مواردی سبب رفع کامل اختلال جنسی خواهدشد و همچنین افزایش اندازه را نیز به دنبال خواهد داشت. استفاده از روغن های حجم دهنده سالم همچون زالو و … نیز می تواند نتیجه گیری در این خصوص را بهتر و سریع تر نماید.

مراقبت های لازم پیش از استفاده وکیوم مردانه

برای استفاده از دستگاه، حتماً دستورالعمل و نحوه کار با آن را مطابق دفترچه و یا آموزش های لازم در دستور کار قرار دهید. ایجاد فشارهوای بیش از حد می تواند سبب آسیب به دستگاه تناسلی و حتی خونریزی شود. چنانچه از داروهای خاصی همچون داروهای کاهش فشارخون استفاده می کنید، از مصرف دارو و استفاده دستگاه به صورت همزمان خودداری کرده و حتماً با پزشک خود مشورت نمایید. همچنین برای افرادی که به بیماری های خونی مبتلا هستند، بهتر است از استفاده از دستگاه وکیوم خودداری کنند.

خرید وکیوم ویژه آقایان تورنادو رادمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *