زیمانو شرایطی فراهم نموده است تا کلیه مراکز درمانی، خانه‌های سالمندان، مراکز مراقبت و پرستاری، بیمار در منزل، سالن‌های زیبایی، شرکت‌ها و سازمان‌ها، رستوران‌ها، مراکز آموزشی و پزشکی و سلامت بتوانند با قیمت‌های مناسب و بدون واسطه خرید خود را به صورت آنلاین انجام داده و پس از ثبت سفارش محصولات مورد نظر برای آن‌ها ارسال شود.

بدین منظور، پس از ثبت نام شخص مسئول و تکمیل حساب کاربری و آپلود مدارک مثبته مبنی بر تأیید مرکز توسط وی، در اسرع وقت با بررسی تیم کارشناسی زیمانو، کاربری وی ارتقاء یافته و بوسیله ایمیل مربوطه یا از طریق تماس یا پیامک اطلاع رسانی می‌گردد. از آن پس می‌توانید، قیمت‌های متفاوت، مناسب و مخصوص به خود را با نام کاربری تآیید شده در سایت مشاهده و سفارش خود را نهایی کنید.

ما به عنوان مسئولیت اجتماعی خود برای بیماران در منزل نیز این امکان را فراهم نموده ایم تا از قیمت‌های ویژه زیمانو پلاس بهره‌مند گردند، برای این منظور می‌بایست فرم پایین همین صفحه را تکمیل نمایید. همچنین می توانید مدارک خود را به شماره واتس آپ 02191302797 ارسال فرمایید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید از طریق ایمیل یا هر راه ارتباطی با ما در تماس باشید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی با شما تماس خواهند گرفت.

*توجه: شرایط پرداخت اقساطی اسنپ پی به کاربران محترم زیمانو پلاس تعلق نمی‌گیرد.

فرم ثبت نام مراکز

  • (ایمیل یا شماره موبایلی که با آن در زیمانو ثبت‌نام نموده‌اید) لطفا پس از ثبت‌نام در سایت نسبت به پر نمودن این فرم اقدام فرمایید.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    فایل های مجاز: jpg, gif, png, حداکثر اندازه: 1 MB.
      آپلود مدرک مبنی بر مرکز درمانی بودن یا داشتن بیمار در منزل