سوالات متداول

آیا موجودی و قیمت‌های روی سایت، به روز هستند؟

بله، تیم ما به طور منظم و روزانه موجودی و قیمت محصولات را کنترل و به روز رسانی می‌کند.

اگر پرداخت اینترنتی ناموفق بود، آیا مبلغ از حساب من کسر می‌شود؟

این اتفاق به ندرت رخ می‌دهد اما اگر با این مسئله مواجه شدید، نگران نباشید. مبلغ پرداخت شده شما توسط بانک طی 72 ساعت به حساب شما برمی‌گردد.

چگونه سفارش خود را پیگیری کنم؟

در منوی  کاربری یا پایین سایت، گزینه ” سفارش‌ها ” یا “پیگیری سفارش” را انتخاب کرده و با وارد کردن شماره سفارش و آدرس ایمیل، از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چگونه به سفارش‌های قبلی خود دسترسی پیدا کنم؟

از طریق پیشخوان کاربری خود، گزینه “سفارش‌ها” را انتخاب کنید. تمامی سفارشات شما، با درج تاریخ، شماره سفارش و وضعیت فاکتور قابل مشاهده است. می‌توانید برگه فاکتور خود را نیز مشاهده کنید.

چه افراد یا مراکزی شامل شرایط زیمانو پلاس می‌شوند؟

  • تمامی مراکز درمانی اعم از بیمارستان، درمانگاه، مطب و کلینیک
  • کلینیک زیبایی و سالن‌های زیبایی
  • خیریه‌ها، خانه سالمندان و مراکز مراقبت از کودکان
  • شرکت‌ها و سازمان‌ها
  • بیماران در منزل ( افرادی که به طور مداوم در بستر بیماری هستند و احتیاج به اقلام پزشکی یا بهداشتی دارند.)

روش بهره مندی از شرایط فروش زیمانو پلاس و بیماران در منزل چگونه است؟

با مطالعه بخش زیمانو پلاس روی سایت، اطلاعات مورد نیاز این بخش را تکمیل کنید و مدرک مربوطه را روی سایت آپلود نمایید. پنل کاربری ای که ساخته اید، پس از بررسی کارشناسان زیمانو به کاربری ویژه ارتقا خواهد یافت. و پس از آن شما با قیمت‌های متفاوتی می توانید خرید نمایید.

چه مدرکی را باید روی سایت آپلود کنم؟

منظور از ارائه مدرک، هر مدرکی است که نشان دهد شما جزو مراکز یا بیماران در منزل هستید. پروانه نظام پزشکی، نظام پرستاری، پروانه مطب، روزنامه رسمی شرکت، پروانه موسسه، جواز کسب یا مدارک دیگر.

در مورد بیماران در منزل هم آپلود مدارک یا نسخه معتبر پزشک به عنوان مدرک قابل قبول است.

توجه داشته باشید که این مدارک صرفا جهت اطمینان از بهره مندی مراکز و بیماران در منزل از این قیمت‌ها و شرایط می باشد و مدارک شما نزد ما محفوظ می‌ماند.

آیا قیمت‌های ویژه مراکز و بیمار در منزل فقط مخصوص خریدهای با حجم بالاست؟

خیر، قیمت ها برای هر تعداد از محصول تغییر خواهند کرد و ارتباطی به تعداد خرید شما از آن محصول ندارد.

چرا برخی کالاها مثل نوار و دستگاه ایزی گلوکو یک عدد یا به تعداد محدود و بصورت سهمیه فروخته می‌شود؟

با توجه به وضعیّت تخصیص و کمبود برخی از کالاهای پزشکی و به دلیل آشفتگی بازار و عدم سوء استفاده سود جویان، ای محصولات به صورت سهمیه ای ارائه می‌شوند. فروش سهمیه‌ای این محصولات، مزایای بزرگی برای مصرف کننده دارد. که این محصولات با قیمت مصوب به دست مصرف کننده واقعی رسیده و همه افراد در سطح کشور به میزان یکسان از این محصولات بهره مند می‌شوند.

چرا مشخصات کامل شما مثل کد ملی و کدپستی در زمان ثبت سفارش گرفته می شود؟

یکی از شعارها و مزایای فروشگاه تجهیزات پزشکی زیمانو، شفافیت است. هنگام سفارش، کد ملی شخص یا شرکت جزو فیلدهای ضروری بوده و این کار، شفافیت فرآیندهای حسابداری و مالی را به حداکثر می‌رساند.

کد پستی نیز برای رسیدن درست مرسوله به دست شما ضروری است چون بیشتر سفارشات ما توسط پست و تیپاکس ارسال می‌شود، که در این دو مورد، حتی در صورت کامل بودن آدرس، برای قبول مرسوله و ارسال آن کد پستی ضروری می‌باشد.

نحوه ارسال سفارش‌ها چگونه است؟

سفارش‌های شما بر حسب شهر محل سکونت و وزن بسته از طریق سیستم ارسال زیمانو، پیک موتوری، شرکت پست، تیپاکس، اتوبوس بین شهری، ارسال هوایی و باربری ارسال می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر به قسمت رویه ارسال مراجعه فرمایید.

چه مدت طول می‌کشد تا خرید من به دستم برسد؟

در تهران در صورت انتخاب کردن ارسال سریع، طی بازه زمانی 6 ساعت کاری مرسوله خود را دریافت خواهید کرد. ارسال در تهران با سایر روش‌ها حدود بین 2 تا 3 روز کاری و به شهرستان حدود 3-7 روز کاری انجام خواهد شد.

آیا امکان صدمه دیدن کالاها هنگام ارسال وجود ندارد؟

خیر، سفارشات شما به خوبی و با دقت بسته بندی شده و تلاش می‌شود تا در نهایت سلامت به دست شما برسد.همچین بسته شما بیمه می شود که در صورت خسارت جبران گردد.

اگر سفارش من در مدت زمان مقرر به دستم نرسید چه کاری انجام دهم؟

در صورت داشتن کد پیگیری شرکت پست و شرکت تیپاکس، این کد را در سامانه پست وارد کنید. در غیر این صورت، در اسرع وقت از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

آیا بسته بندی کالا محرمانه است؟

بله، بسته بندی ها با کارتن و بصورت محرمانه ارسال می شود.