درباره زیمانو

داستان زیمانو

معنای زیما در زبان اوستایی به معنی زمین می باشد. زیست در زیما یعنی زندگی و حیات جاودانه و حفاظت از زمینی که در آن زیست می کنیم.  “زمین، 114 میلیون سال پیش، صبح، درست پیش از دمیدن آفتاب، نخستین گل سیاره ا­ی ما گلبرگ­هایش را باز می کند تا به روی خورشید بوسه بزند. پیش از این واقعه مهم، که خبر یک دگرگونی انقلابی در حیات گیاهی بود، زمین، به مدت میلیون ها سال، پوشیده بود از خزه و گیاه. احتمال داده می شود نخستین گل جهان چندان عمر نکرده باشد، و گلها ها باید پدیده ای کمیاب در آنزوا بوده باشند، زیرا در آن زمان، شرایط نباید برای رشد گل ها چندان مناسب بوده باشد. با وجود این، طبیعت به آستانه­ تحولی مهم می رسد، و ناگهان انفجاری از رنگ ها و رایحه ها زمین را فرا می گیرد، ( ولی حیف که ) آن زمان کسی نبوده است تا شاهد این انفجار رنگ و رایحه باشد…”  ( زمینی نو | اکهارت تله )

هسته اولیه زیمانو زمانی شکل می گیرد که زمین با ویروس کرونا و ایران عزیز علاوه بر آن با تحریم های کمرشکن دست و پنجه نرم می کند.

در این شرایط ما اندیشیدیم که چگونه همچون گُلی باشیم تا نقشی اساسی در تحول ایران زمین داشته و به انسان و انسانیّت روحی تازه ببخشیم. ما با خدمات و کالاهای خود زمینی جدید برای زندگی و حیاتی سالم به شما هدیه خواهیم داد.

در این گام فروشگاه اینترنتی زیمانو با بهره گیری از توان مدیران و متخصصین شرکت و دانش و تجربه چند ساله آنها در حوزه بهداشت، سلامت و پزشکی، سعی دارد، آگاهانه کالاهای مورد نیاز را به دست پزشکان محترم، کادر درمانی تلاشگر، درمانگاه ها و مردم عزیزمان با بهترین کیفیت، سریع ترین زمان و مناسب ترین قیمت برساند تا دنیا را به جایی بهتر برای زندگی کردن تبدیل نماید.

همچنین از دغدغه های ما ایجاد بستری مناسب برای تأمین کنندگان دلسوز و خلاق که می‌خواهند محصول خود را بصورت متمایز به همگان معرفی کنند و بدست مصرف کننده برسانند، می باشد.

ما فقط یک سایت فروش اینترنتی نیستیم، زیمانو به دنبال کشف و معرفی، تولید کنندگان، تأمین کنندگان و نوآوران این عرصه هست و دست آنها را برای همکاری به گرمی فشرده و آماده خدمت رسانی به این عزیزان می باشد.

ویژگی‌های زیمانو

از ویژگی های ما نوآوری، شفّافیّت، آگاهی بخشی، سادگی و چالاکی، استفاده از تکنولوژی و دانش فنی روز، خلّاقیّت، صداقت، سلامت، تعهد، مسئولیت پذیری و تولید محتوای اصل در ارائه خدمات و تجهیزات و بهره مندی از تکنولوژی جهت صرفه جویی در مصرف انرژی و پاسداشت محیط زیست است.

 

زیمانو چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

ما در فروشگاه سعی می کنیم تا محصولاتی کارا که در خدمت تندرستی انسان است برای بهره مندی به مشتریان مان عرضه نماییم.

  • معرفی و ارائه محصولات تجهیزات حوزه تندرستی، سلامت، پزشکی و بهداشتی
  • کشف محصولات کارا، با کیفیت و حتی متمایز
  • مشاوره و ارائه راهکار در زمینه انتخاب محصولات و تجهیزات
  • مشاوره و ارائه راهکار در زمینه ساخت محصولات با کیفیت و کارا

تحلیل نیاز مشتری

با توجه با ارتباط مستقیم تیم ما با تأمین کنندگان کالا ، نیازهای مشتری را تحلیل کرده و طی جلساتی با حضور تیم فنی آنرا بررسی نموده و محصول متناسب با نیاز وی را پیشنهاد می‌کنیم. از طرفی متناسب با نیاز مشتریان به تأمین کنندگان، سفارش محصول درخواستی را خواهیم داد.

سادگی و چالاکی

تیم ما به ارائه ساده، سریع و شفّاف و محصول کارا معتقد است تا تمامی اقشار جامعه بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به محصول مورد نیازشان با قیمت مناسب دست یابند.

پشتیبانی

زیمانو برای اطمینان بخشیدن به مشتریان یک تیم پشتیبانی دارد، که در هر مرحله از انتخاب محصول تا بهره برداری از آن، به وی خدمات مورد نیاز را ارائه خواهد نمود.

چشم‌انداز

یکی از بهترین سایت های فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی، تندرستی و بهداشت در ایران

اهداف

توسعه و بهبود بهداشت، سلامت، تندرستی و محیط زیستی پاک در کشور

رسالت

بهره مندی مطلوب مشتریان و مصرف کنندگان از تجهیزات و محصولات بهداشتی، تندرستی، سلامت و پزشکی.

 

تیم ما

هم بنیانگذاران و هیئت مدیره

shshab abolhassani scaled 1

شهاب ابوالحسنی

عضو هیئت مدیره و مدیر عامل

arsham nikfarjam

آرشام نیک فرجام

رئیس هیئت مدیره و مدیر بازرگانی

behrad mehdizadeh

بهراد مهدی زاده

نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر روابط عمومی

مالی و حسابداری

anashid shahidi2

آناشید شهیدی

مدیر حسابداری

میثم عزیز پور

مدیر امور مالیاتی

امیر مهدی کلاهداری

کمک حسابدار

تیم پشتیبانی و تولید محتوا

zahra2

زهرا مرتضایی

کارشناس تولید محتوا

shadi nikfarjam

شادی نیک فرجام

کارشناس سئو داخلی

تیم پشتیبانی و بازرگانی

behnaz mehdizadeh

بهناز مهدی زاده

مسئول توسعه بازار

haniyeh daliri2

حانیه دلیری

کارشناس بازرگانی

soheila aslani

سهیلا اصلانی

کارشناس پشتیبانی

maryam ghani

مریم بروغنی

کارشناس انبار