در حال نمایش 8 نتیجه

سرنگ انسولین بی دی BD حجم 1 سی سی

11,900 تومان
وزن 20 گرم
کاربرد

, ,

طول سوزن

6 میلی‌متر

گیج

31 و 30

قطر خارجی

0.25

کشور سازنده

آمریکا

بسته بندی

10 عددی

تاریخ انقضا

2024/09/30

برند

سرنگ انسولین بی دی BD حجم 0.5 سی سی

11,900 تومان
وزن 20 گرم
گیج

31

طول سوزن

6 میلی‌متر

سایز

0.5 سی‌سی

کاربرد

, ,

بسته بندی

بسته 10 عددی

کشور سازنده

آمریکا

تاریخ انقضا

2025/03/30

برند

سرنگ انسولین بی دی BD شیشه ای

37,500 تومان
وزن 30 گرم
کشور سازنده

آمریکا

تیپ سرنگ

لوئرلاک شیشه ای

کاربرد

برند

راهنمای خرید سرنگ انسولین BD، ویژگی‌ها، کاربرد و قیمت انواع محصولات این برند

احتمالا شنیده اید که سرنگ انسولین BD بهترین مارک سرنگ انسولین خارجی است. کاربرد گسترده این محصول علاوه بر تزریق انسولین بدون درد برای بیماران دیابتی، کلینیک‌های زیبایی و مراکز درمانی را هم در بر می‌گیرد.

فناوری تراش سه گانه سوزن، درجه بندی کاملا خوانا و محفظه شفاف، پیستون بسیار روان و تنوع حجم باعث شده تا هنگام خرید سرنگ انسولین، سرنگ بی دی اولین انتخاب افراد باشد.

تاریخچه تولید این محصول به سال 1961 برمی‌گردد. شرکت betcon, dickinson که بیشتر به نام BD در سراسر جهان شناخته می‌شود، در این سال سرنگی را تولید کرد که کمترین میزان درد و راحت ترین تزریق برای افراد دیابتی میسر شود. این برند آمریکایی از سال 1897 تاسیس شده و علاوه بر سرنگ، تجهیزات پزشکی مصرفی مانند آنژیوکت و سر سوزن قلم انسولین نیز تولید و صادر می‌کند.

نمایندگی فروش سرنگ BD در ایران نیز مشغول به فعالیت است و خوشبختانه می‌توانید این محصول را از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر مانند زیمانو تهیه کنید.

کاربرد سرنگ انسولین BD

 • طبیعتا، اولین گروه، افراد دیابتی می‌باشند. این افراد آشنا به نحوه تزریق انسولین هستند و برای این کار معمولا از سرنگ انسولین 100 واحدی و 50 واحدی استفاده می‌کنند. تزریق انسولین یکی از حیاتی ترین مراحل برای افراد دیابتی است و طبق تجویز پزشک، روزانه نیاز به تزریق دوز مشخصی از انسولین دارند.
 • سرنگ انسولین برای تزریق بوتاکس، ژل، چربی و همچنین انجام مزوتراپی نیز به کار می‌رود. افرادی که مشغول به کار در مراکز پوست، مو و زیبایی هستند، سرنگ BD را به عنوان یکی از پرکاربردترین تجهیزات مصرفی کلینیک زیبایی به حساب می‌آورند.

دلیل این امر هم ویژگی‌های منحصر به فرد این نوع سرنگ است:

 • به دلیل درجه بندی بسیار دقیق، دوز و حجم تزریقی در سرنگ نیم سی سی، یک سی سی و 0.3 سی سی کاملا مشخص و خوانا است. با این درجه بندی فاصله دار و خوانا ، میزان دوز مصرفی دارو توسط فرد بسیار راحت کنترل می‌شود.
 • سر سوزن این سرنگ گیج 31 است. این اندازه، کاملا ایده آل برای یک تزریق بدون درد می‌باشد. همچنین در ساخت و تولید سرنگ انسولین BD آمریکایی، از فناوری تراش سه گانه و پوشش سیلیکونی با کیفیت استفاده می‌شود.
 • کیفیت، روان بودن و سهولت در استفاده، برای هر فردی اهمیت بالایی دارد، که با خرید سرنگ انسولین BD ، به این مزایا دست پیدا می‌کند.

مشخصات سرنگ انسولین BD

 • فناوری تراش سه گانه سر سوزن این سرنگ، باعث می‌شود تا سوزنی نازک تولید شود و همچنین نیروی مورد نیاز برای تزریق بسیار کم باشد.
 • گیج سوزن این سرنگ 31 و طول آن 6 میلی متر است.
 • پوشش سیلیکونی سوزن باعث کاهش درد و  سوزش می‌شود.
 • درجه‌های روی محفظه بسیار خوانا با فاصله مناسب هستند. این ویژگی باعث کنترل بهتر دوز دارو می‌شود.
 • فناوری روان کننده پیشرفته در محفظه سرنگ، اصطکاک پیستون را به کمترین حد می‌رساند. از این رو، تزریق بسیار نرم و روان صورت می‌گیرد.
 • فاقد لاتکس و ضد حساسیت است.

سرنگ انسولین BD در چه حجم‌هایی تولید می‌شود؟

این محصول در سه حجم گوناگون تولید می‌شود. فرد دیابتی می‌تواند با توجه به دوز تجویزی پزشک، نوع مناسب خود را انتخاب کند.

همچنین تزریق بوتاکس، ژل و چربی با سرنگ انسولین در حجم‌های پرکاربردی مثل نیم سی سی و یک سی سی انجام می‌شود.

 • سرنگ 1 میلی لیتر ( 100 واحدی ) : تقسیم بندی واحدهای این سرنگ از 10 تا 100 واحد است. خطوط بزرگ تقسیم بندی 10 واحدی، و خطوط کوچک تقسیم بندی دو واحدی دارند.
 • سرنگ انسولین نیم میلی لیتر ( 50 واحدی ) : تقسیم بندی واحدهای این نوع، به این صورت است: 10، 15، 20 تا 50 . خطوط بزرگ تقسیم بندی 5 واحدی و خطوط کوچک تقسیم بندی یک واحدی دارند.
 • سرنگ 0.3 میلی لیتر ( 30 واحدی) : تقسیم بندی واحدهای این نوع، به این صورت است: 5، 10، 15 تا 30 . خطوط بزرگ تقسیم بندی 5 واحدی و خطوط کوچک تقسیم بندی یک واحدی دارند.

سر سوزن پن انسولین BD

سر سوزن قلم انسولین BD  نیز یکی از محصولاتی است که می‌توانید برای قلم انسولین خود استفاده کنید. از مهم ترین ویژگی‌های این محصول، گیج 32 برای سوزن 4 میلی متری است که سوزنی بسیار نازک به حساب می‌آید. به همین دلیل درد هنگام تزریق به کمترین حد خود می‌رسد، به طوری که فرد حتی هیچگونه احساس دردی نخواهد داشت.

خرید سرنگ انسولین BD

همانطور که اشاره کردیم، واردات و نمایندگی این محصول در ایران نیز وجود دارد. قیمت سرنگ انسولین BD به دلیل شرایط تحریم و واردات، ممکن است با تغییراتی مواجه شود. البته باید توجه داشته باشید که برای خرید سرنگ BD، به فروشگاه‌هایی مراجعه کنید که از این شرایط سو استفاده نکرده و این محصول را با قیمت مناسب و با اخذ مجوزهای لازم به دست شما می‌رسانند. ما در فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی زیمانو، به عنوان یک مرجع معتبر، با مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی، افتخار توزیع و فروش این محصول و ارسال آن به تمام مناطق ایران را داریم.