فهرست محصولات
پنل کاربری

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروش ویژه مراکز

زیمانو شرایطی فراهم نموده است تا کلیه مراکز درمانی، خانه‌های سالمندان، خیریه‌ها، بیمار در منزل، سالن‌های زیبایی، شرکت‌ها و سازمان‌ها، رستوران‌ها، مراکز آموزشی و پزشکی، همکاران حوزه پزشکی و سلامت بتوانند با قیمت‌های مناسب و بدون واسطه خرید خود را به صورت آنلاین انجام داده و  پس از ثبت سفارش محصولات مورد نظر برای آن‌ها ارسال شود.

بدین منظور، پس از ثبت نام شخص مسئول و تکمیل حساب کاربری و آپلود مدارک مثبته مبنی بر تأیید مرکز توسط وی، در اسرع وقت با بررسی تیم کارشناسی زیمانو، کاربری وی ارتقاء یافته و بوسیله ایمیل مربوطه یا از طریق تماس یا پیامک اطلاع رسانی می‌گردد. از آن پس می‌توانید، قیمت‌های متفاوت، مناسب و مخصوص به خود را با نام کاربری تآیید شده در سایت مشاهده کرده و سفارش خود را جهت ارسال نهایی نماید.

ما به عنوان مسئولیت اجتماعی خود برای بیماران در منزل نیز این امکان را فراهم نموده ایم تا از قیمت‌های ویژه مراکز بهره‌مند گردند، برای این منظور می‌بایست همانند مراکز پروفایل کاربری خود را تکمیل نموده و مدارک پزشکی، یا هر نوع گواهی که دال بر تأیید آن باشد در بخش مورد نظر ارسال نمایند.

جهت تایید لطفاً در ویرایش حساب کاربری نام مرکز خود را انتخاب نموده و مدارک لازم مبنی بر تأیید مرکز، را ارسال نمایید. همچنین می توانید مدارک خود را به شماره واتس آپ 02126723712 ارسال فرمایید.

لطفا جهت تسریع برای تبدیل نام کاربری خود به مراکز حتما پس از طی مراحل فوق نام کابری خود را از طریق یکی از راه های ارتباطی  ( واتس آپ، گفتگوی آنلاین سایت ) به ما ارسال فرمایید.

همچنین برای آموزش ثبت‌نام مراکز و بهره مندی از قیمت‌های ویژه آن کافیست از طریق ایمیل یا هر راه ارتباطی با ما در تماس باشید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی با شما تماس خواهند گرفت.

 

preloader